Rychlá navigace menu :

 1. Přejít na obsah
 2. Jdi na hlavní menu sekce
 3. Přejít na vyhledávače
 4. Přejít na nabídku Nápověda
 5. Přejít na modul
 6. Přejít na seznam klávesových zkratek

V nabídce Nápověda :

 1. Sanofi ve světě |
   
 2. Naše webové stránky |
   
 3. Skupina Sites |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa stránek |
 6. Nápověda
 1. Velikost písma

  Snížit Zesílit  
 
 

Genzyme

Kontakt

sanofi-aventis, s.r.o.

Evropská 846/176a
160 00 Praha 6 Vokovice

Tel: +420 233 086 111
Fax: +420 233 086 222
Email: cz-info@sanofi.com

Distribuce

Zodpovědná osoba
Darina Hlaváčková

Tel: +420 233 086 215
      +420 233 086 220
      +420 233 086 280

Personální oddělení

Email: cz-zamestnani@sanofi.com

Obsah :

O společnosti

O společnosti

Společnost Sanofi Genzyme byla založena roku 1981 v Bostonu (Massachusetts, USA) a postupně se vyvinula z počáteční malé firmy v jednu z vedoucích světových biotechnologických společností. V současnosti Sanofi Genzyme, zaměstnává téměř 10 000 pracovníků a provozuje činnost ve všech světových regionech. V roce 2011 byla firma Sanofi Genzyme získána formou akvizice společností Sanofi a v současné době těží z oblasti působnosti a prostředků jedné z největších farmaceutických společností na světě, se kterou sdílí společný zájem o zlepšování kvality života pacientů.

Společnost Sanofi Genzyme se stala synonymem hluboké znalosti v oblasti vzácných genetických onemocnění, označovaných jako lyzosomální střádavá onemocnění (LSD). LSD zůstává i dnes středem zájmu naší společnosti, zároveň jsme však rozšířili záběr naší činnosti i na další vzácná onemocnění a roztroušenou sklerózu

V souladu s našimi závazky vůči pacientům usilujeme o rozvíjení silných vztahů s pacientskými komunitami. Sledujeme jejich pohledy a stanoviska, abychom důkladně porozuměli jejich potřebám. Tato spolupráce nám ukazuje cestu v pokračující snaze posouvat hranice rozvoje medicíny a technologií a vyvíjet nové a lepší terapie v oblastech, ve kterých dosud žádná léčba není k dispozici.

O společnosti Sanofi

Sanofi je vedoucí globální farmaceutická společnost, objevuje, vyvíjí a distribuuje terapeutická řešení za účelem zlepšení života každého jednotlivce. Sanofi působí v oblasti zdravotní péče a staví na sedmi růstových platformách: diabetes, vakcíny, inovativní léky, vzácná onemocnění, volně prodejné léky, rozvíjející se trhy a zdraví zvířat.

Bereme za své vzácné nemoci

Již více než dvacet let prokazuje Sanofi Genzyme svůj zájem pomáhat pacientům se vzácnými nemocemi – tedy nemocemi, jimiž trpí relativně málo lidí. Tento zájem můžeme demonstrovat na našich revolučních léčebných postupech pro lyzosomální poruchy.

Cílem firmy při jejím založení bylo pomoci pacientům s lyzosomálními poruchami (LP), skupinou onemocnění způsobených nedostatkem příslušných enzymů. LP jsou „vzácnými“ chorobami, neboť jimi dle odhadů trpí méně než 5 z 10 000 jedinců.

Podporujeme

www.vzacna-onemocneni.cz
www.stitnazlaza.info
www.spravnadiagnoza.cz

Datum poslední aktualizace: listopad 03, 2017